fbpx

Primary Navigation

5 podcasti, mida peaksid vähemalt korra kuulama

top

Mingil hetkel tundub, et muusika kuulamisest on küllalt ja tahaks vaadata näiteks mõnda põnevat dokumentaalfilmi. Samas on filmi vaatamine liialt tähelepanu nõudev.
Siin on 5 podcasti, mida kuulata autoroolis või pühapäeva hommikul pannkooke tehes.

Hakkame tegutsema

“Hakkame tegutsema” on saade Eesti ettevõtjatest, kes räägivad ja annavad nõu ettevõtluse teemadel. Kuivõrd võib siit leida ideid oma isikliku brändi arenguks, siis on see väga silmi avardav saade ka loomeinimestele. Tihti leiab sealt ka mõtteid, mida rakendada oma ellu ka laiemalt.

Saatejuht: Indrek Põldvee

 

Täitsa pekkis

“Täitsa pekkis” keskendub inimestele, kelle on elus “pekki” läinud ning kes on siis sealt oma tee edasi leidnud. Saade pakatab energiast ning annab motivatsiooni terveks nädalaks.

Saatejuhid: Katrin Hinrikus ja Mihkel Vetemaa

 

Digitund

“Digitund” on podcast, mis keskendub digimaailma uuendustele. Saade aitab kursis püsida muudatuste, mis meid kõiki digiajastul mõjutavad. Kindlasti ei tohiks karta, et kuulajal peab olema magistrikraad IT’s sest saates räägitav on väga lihtsalt lahti seletatud ka tavalisele inimesele.

Saatejuhid: Hans Lõugas ja Henrik Roonemaa

 

Globaalsed eestlased

“Globaalsed eestlased” on podcast mis üritab luua pilti rahvusvaheliselt tunnustatud eestlastest, kes tegutsevad välismaal. Saates avavad oma mõttemaailma muusikud, loomeinimesed, teadlased ja poliitikud.

 

Ööülikool

Ööülikooli on saatesari, mis on tegutsenud juba aastast 2000. Saates käivad erinevad õppejõud, mõtlejad ja loomeinimesed. Saadete spektrum on lai kuid üldistavalt võib neid liigitada teemade “ühiskond ja kultuur” alla. Ööülikool korraldab ka avalike salvestusi ning vahel võtavad seal sõna ka kuulajad saalis.

Saatejuht: Jaan Tootsen

www.ylikool.eeComments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *